NNBR Holt 10km

Date: 29/05/2022

Location: Gresham's School, Holt. NR25 6EA

Website: link

Sportlink Grand Prix

Sportlink pride themselves on delivering an outstanding customer service and it is their combined knowledge and experience which will ensure that you receive the very best professional advice when visiting the store.

Sportlink Running & Fitness….so very proud to sponsor the Grand Prix series whilst supporting Norfolk athletics and road running.

Run by Runners for Runners.

Click Here for a full fixture list for the series.

This popular race, suitable for all abilities is a mostly flat course in beautiful North Norfolk scenery, with a mixture of road and trail, starting and finishing in the stunning grounds of the prestigious Gresham School, an ideal venue for the NNBR annual 10k race.

We are following the same route as 2019, starting and finishing within the school complex. In light of the pandemic, we are choosing to keep the race a little simpler this year, planning a race that we have a good chance of being able to deliver. There will be the usual ample parking, porta loos and a charity cake stall available. Sadly we will NOT be able to offer any changing facilities or supervised bag drop area.

  • The race briefing will be emailed to entrants before the race, and a verbal briefing held outside, near the start line 10 minutes before the gun time.
  • Free Parking is available, SatNav NR25 6EA, follow signs on the day.
  • Entry £15 Affiliated, £17 Unaffiliated.
  • Minimum Age is 16 on the day of the race.
  • A medal, water and snack for all Finishers
  • Age Group Trophies.
  • Collect race numbers on the day at registration, open at 8.45am – arrive in good time to park, collect your race number and get settled. Runners to write their name, any medical condition, emergency contact name and contact number on reverse of their race number.
  • Numbers must be visible whilst racing - please provide your own safety pins to secure the race number to your clothing
  • For your convenience, chips will be incorporated into the bibs.
  • The race is held under ARC Rules of Competition.
  • The race is chip timed, and the start will be sectioned by estimated finishing time.
  • The course will be marshalled and clearly signposted.
  • The race starts in the Gresham School grounds at 10:30am.
  • Unfortunately no pets, wheelchairs or prams.

The course is run mainly on open roads. Although the race route follows quiet roads, they are NOT CLOSED from traffic and are narrow! Please follow Marshal’s directions at all times and keep to the left!

First Aid/Medical cover will be present at the start/finish of the race. If you feel pain, experience dizziness or any other symptoms immediately stop running and seek help from a marshal.

  • Water will be provided free of charge at the half way mark, please do not litter the course.
  • Headphones are banned from the race. Anyone seen wearing them will be disqualified and removed from the results.
  • Appropriate footwear should be worn.
  • If you are unable to run on the day, transfers are available on the website until 14 days before the race. After this date, PLEASE DO NOT pass your race number to someone else. If this is identified, both the runner and ‘new runner’ will be disqualified, banned from future races and referred to the permit regulators.
  • It would be helpful if you share lifts!
  • The organisers accept no responsibility for runners vehicles, contents, or baggage.

For more information email: NNBRHolt10k@outlook.com

Prize giving will be held outside on completion of the race, approximately 12:00pm. Runners are responsible for collecting their prizes or delegating a deputy. Enjoy the refreshments whilst you wait.

NNBR Holt 10k 2020 Trophy List

1st, 2nd, 3rd, Male
1st, 2nd, 3rd, Female
1st Male 20-39
1st Female 20-39
1st Male 40-44
1st Female 40-44
1st Male 45-49
1st Female 45-49
1st Male 50-54
1st Female 50-54
1st Male 55-59
1st Female 55-59
1st Male 60-64
1st Female 60-64
1st Male 65-69
1st Female 65-69
1st Male 70 +
1st Female 70+
Oldest Male Finisher
Oldest Female Finisher
1st Male Team (of 3, on lowest finishing places)
1st Female Team (of 3, on lowest finishing places)
1st Junior Male (16-19)
1st Junior Female (16-19)

Entries are non-refundable and unfortunately cannot be deferred but transfers are available until midnight on 21/05/2022. Login to transfer your entry.

Your current entrants

Race Options

Name/Distance Start time Entrants
10k 10:30 am
87%
Affiliated £15.00
Unaffiliated £17.00
Name Club Race/Wave
Louise Adams Diss Heywood Joggers 10k
Neil Adams North Norfolk Beach Runners 10k
Louise Adamson Waveney Valley AC 10k
Lisa Alborough 10k
Elaine Albrow Norwich Road Runners 10k
David Aldis City of Norwich AC 10k
Lily Alger Tri Anglia 10k
Robbie Alger Unaffiliated 10k
Lee Allen Lonely Goat RC 10k
Lindsey Anderson 10k
Jake Andrew Lawley Running Club 10k
Henry Andrews Saint Edmund Pacers 10k
Tobias Arnup Norfolk Gazelles AC 10k
Jane Ashby Ryston Runners 10k
Christine Ashe Bungay Black Dog RC 10k
Robin Ashe Bungay Black Dog RC 10k
Susan Aves Springfield Striders RC 10k
Rob Bailey Great Yarmouth Road Runners 10k
Gerard Baker BRJ Run & Tri 10k
Amanda Baker Lonely Goat RC 10k
Adam Baker Orion Harriers 10k
Adam Bamford City of Norwich AC 10k
Mark Banfield Wymondham AC 10k
Aidan Banfield Wymondham AC 10k
Dougie Barber Coltishall Jaguars RC 10k
Lacey Bareham City of Norwich AC 10k
Christine Barker Diss Heywood Joggers 10k
Kevin Barker Runners-next-the-Sea 10k
Angie Barker Runners-next-the-Sea 10k
Lucy Barnes 10k
Mary Barrett Dereham Runners AC 10k
Katharine Bartram Norwich Road Runners 10k
William Bartram Norwich Road Runners 10k
Wayne Basham 10k
Tony Beales Wymondham AC 10k
Emma Beaugeard 10k
Emily Beavis Coltishall Jaguars 10k
Suzanne Beavis Reepham Runners 10k
Amy Beck Norwich Road Runners 10k
David Beighton Saint Edmund Pacers 10k
Jeremy Bell 10k
David Bell Norwich Road Runners 10k
Andrea Bell Norwich Road Runners 10k
Yitzhak Ben-aroya Wymondham AC 10k
David Bennett Runners-next-the-Sea 10k
Matthew Bensley Lonely Goat RC 10k
Marion Bensley Coltishall Jaguars RC 10k
Gillian Bidle Bungay Black Dog RC 10k
John Birch North Norfolk Beach Runners 10k
Andrew Bird Bure Valley Harriers 10k
Sarah Bird Bure Valley Harriers 10k
John Bishop Longdale Striders 10k
Emma Bishop Great Yarmouth Road Runners 10k
Martin Blackburn Ryston Runners 10k
Margaret Blair 10k
John Bone Great Yarmouth Road Runners 10k
James Bool Great Yarmouth Road Runners 10k
Kenneth Bowman Coltishall Jaguars RC 10k
Sarah Bradley Norwich Road Runners 10k
Alan Bradley Norwich Road Runners 10k
Daniel Brighton-Watt 10k
Keith Brighty Coltishall Jaguars RC 10k
Josh Brighty Coltishall Jaguars 10k
Kyle Brooks Norfolk Gazelles AC 10k
Caroline Brown Ely Runners 10k
Stephen Brown Great Yarmouth Road Runners 10k
Ness Browne Dereham Runners AC 10k
Colin Browning 10k
Jason Brunt Norfolk Gazelles AC 10k
Simon Bryant 10k
Sarah Buchan 10k
Chris Bullock Norwich Road Runners 10k
Jennifer Burfoot Norfolk Gazelles AC 10k
Wendy Burgess Wymondham AC 10k
Derek Bye Norfolk Gazelles AC 10k
Leon Carrara City of Norwich AC 10k
Steven Carruthers Lowestoft Road Runners 10k
Ian Carter Lonely Goat RC 10k
Hazel Cason Dereham Runners AC 10k
Colin Chambers Skegness and District Running Club 10k
Rachel Chester Wymondham AC 10k
Chris Chorley Bungay Black Dog RC 10k
Stuart Clark 10k
Jane Clarke City of Norwich AC 10k
Mark Clues Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Liz Clues Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Christopher Coates Aylsham Runners 10k
Louise Cockerton Dereham Runners AC 10k
Ben Coghill 10k
Jonathan Cole 10k
Marc Coles Norwich Road Runners 10k
John Conquest 10k
James Conway Norfolk Gazelles 10k
Shaun Conway 10k
Lucy Cook Harriers of Dereham 10k
Vicky Cooper 10k
Jason Cooper Ryston Runners 10k
Jonathan Cordle Norwich Road Runners 10k
Jason Corner 10k
Alicia Corrigan 10k
Kerrie Coslett Runners-next-the-Sea 10k
Giselle Couch 10k
Anna Coulborn Great Yarmouth Road Runners 10k
Karl Coulson Great Yarmouth Road Runners 10k
Graham Cox Bure Valley Harriers 10k
Anna Critchley Holme Pierrepont Running Club 10k
Stephen Crockett Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Mark Crookes Bure Valley Harriers 10k
Richard Crossland Bungay Black Dog RC 10k
David Crotch Norwich Road Runners 10k
Anthony Cude Runners-next-the-Sea 10k
Charley-ann Cullum 10k
Linda Cusack Thetford AC 10k
Oliver Dack Norwich Road Runners 10k
Richard Dade City of Norwich AC 10k
Stephen Dady Wymondham AC 10k
Cathal Daly City of Norwich AC 10k
Clare Daly 10k
Christopher Davey 10k
Zoe Davis 10k
Rachel Dawson Runners-next-the-Sea 10k
Liam Dawson Runners-next-the-Sea 10k
Paolo De Marco Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Stephanie Deeks Great Yarmouth Road Runners 10k
Michael Derrick 10k
Alan Diaper Great Yarmouth Road Runners 10k
Stephen Dixon Wymondham AC 10k
Theresa Dooley Norfolk Gazelles AC 10k
Gavin Douglas Norfolk Gazelles AC 10k
Natalie Drake North Norfolk Beach Runners 10k
Nico Drinkwater Norfolk Gazelles AC 10k
Summer Dyball 10k
Rosie Eales 10k
Matt Earl 10k
William Edmonds GoodGym Norwich 10k
Leon Edwards 10k
Nicholas Eley Coltishall Jaguars RC 10k
Anne Ellen Norfolk Gazelles AC 10k
Paul Elliott 10k
Melanie Elliott Reepham Runners 10k
Peter Elliott Thetford AC 10k
Steph Ellis 10k
Steven Elvin 10k
Bob Empson Fulham Running Club 10k
Andy Evans Norwich Road Runners 10k
Marc Evans Norwich Road Runners 10k
Andrea Evans 10k
Sam Evans 10k
Sarah Ewart 10k
Mathew Eyre Runners-next-the-Sea 10k
Rory Fairfoot City of Norwich AC 10k
Justine Fawcett Bungay Black Dog RC 10k
Dios Fernandez Norwich Road Runners 10k
Victoria Ferrar 10k
Emma Fickling Wymondham AC 10k
David Field Norwich Road Runners 10k
Michelle Finnegan 10k
Steff Firth 10k
Chloe Fisher Runners-next-the-Sea 10k
Julie Fisher Runners-next-the-Sea 10k
Theresa Flint Norwich Road Runners 10k
Becci Flook 10k
Guy Forster Huntingdonshire AC 10k
James and Francis 10k
Kevin Frazer Wymondham AC 10k
Jane Freeman 10k
Paul Freestone 10k
Donna Frosdick 10k
Anthony Fullam Lonely Goat RC 10k
Kevin Fuller Great Yarmouth Road Runners 10k
Louise Futter 10k
Robin Gainher 10k
Ruth Gainsford Coltishall Jaguars RC 10k
Mark Garrett Norwich Road Runners 10k
Katherine Garwood Bure Valley Harriers 10k
Christopher Gay Great Yarmouth & District AC 10k
Ben Giacomelli 10k
David Gibbs-Kneller Norfolk Gazelles AC 10k
Kate Gooding Wymondham AC 10k
Tracey Goodrum Norfolk Gazelles AC 10k
Jennifer Gould 10k
Samantha Grainger Wymondham AC 10k
Amanda Gray Wymondham AC 10k
Duncan Green 10k
William Green 10k
Lisa Greengrass Wymondham AC 10k
Mark Griffin Lonely Goat RC 10k
Daniel Grocott Runners-next-the-Sea 10k
Robert Groves Reepham Runners 10k
Elaine Haggarty Great Yarmouth & District AC 10k
Andrew Hammond Norfolk Gazelles AC 10k
Tom Hanna 10k
Richard Hanson 10k
Steven Harding-Lister North Norfolk Beach Runners 10k
Graham Hardingham Norfolk Gazelles AC 10k
Mike Hardy 10k
Matt Harmer North Norfolk Beach Runners 10k
Hilary Harmer-Jones Reepham Runners 10k
Sean Harris 10k
Jason Hawes Ryston Runners 10k
Chris Haylock Lonely Goat RC 10k
Kathryn Heaney Wymondham AC 10k
Natasha Heley Runners-next-the-Sea 10k
Andrew Henman 10k
Kevin Heyhoe Runners-next-the-Sea 10k
Stephen Higgs Lonely Goat RC 10k
Adrian Hill 10k
Leslie Hill Norfolk Gazelles AC 10k
Helen Hinsley 10k
Andrew Hinsley 10k
Charlotte Lucy Hodgson Norwich Road Runners 10k
Emma Hollinshead Cannock & Stafford AC 10k
Christopher Hollinshead Cannock & Stafford AC 10k
Chantelle Holmes Norwich Road Runners 10k
David Hook 10k
James Hopgood 10k
Nigel Horney Keswick AC 10k
Alice Horney 10k
Phil Houghton 10k
William Howard North Norfolk Beach Runners 10k
David Howell 10k
Ceridwen Howell Runners-next-the-Sea 10k
Jonathan Howes 10k
James Hoyle 10k
Ruth Hoyle Norwich Road Runners 10k
Daniel Hubbard 10k
John Hudson Norwich Road Runners 10k
Elaine Hudson Norfolk Gazelles AC 10k
Samuel Huetson North Norfolk Beach Runners 10k
Katie Huggins Runners-next-the-Sea 10k
Phil Hurr Bure Valley Harriers 10k
Louise Hurr Norfolk Gazelles AC 10k
Sharon Hurren Wymondham AC 10k
Dave Ince 10k
Kate Jackson 10k
Rosemary Jackson Coltishall Jaguars RC 10k
John Jacobs Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Pauline James 10k
James Jarmy 10k
Nicola Jarvis 10k
Eleanor Jarvis Norwich Road Runners 10k
Ian Jarvis Lonely Goat RC 10k
Owen Jary Ryston Runners 10k
Jason Jeary 10k
Nathan Jermy 10k
Kathryn Jervis Norwich Road Runners 10k
Elizabeth Johnson North Norfolk Beach Runners 10k
Mike Jolly Reepham Runners 10k
Chris Jones 10k
Paul Jones Wymondham AC 10k
Matthew Jones City of Norwich AC 10k
Martin Jones Wymondham AC 10k
Zoe Jones Wymondham AC 10k
Tom Jordan Bure Valley Harriers 10k
Emily Jordan Bure Valley Harriers 10k
Elizabeth Joyce 10k
Ben Kendall Norwich Road Runners 10k
Sophie Kendall Norwich Road Runners 10k
John Kenyon Runners-next-the-Sea 10k
Beth King Norfolk Gazelles AC 10k
Neville Knights Dereham Runners AC 10k
Beryl Knowles Norwich Road Runners 10k
Sarah Lambirth Jog Scotland Rosemount Aberdeen 10k
Andrew Lane Wymondham AC 10k
Stephanie Laurence Bure Valley Harriers 10k
Martin Law Reepham Runners 10k
Kirsty Lawrence 10k
Alastair Leckie Bure Valley Harriers 10k
Adrian Leddy 10k
Stephen Lee Reepham Runners 10k
Elizabeth Letzer North Norfolk Beach Runners 10k
Stewart Life Tri Harman 10k
Gary Linder North Norfolk Beach Runners 10k
Morgan Lingley 10k
Chris Lubbock Runners-next-the-Sea 10k
Chris Luddington 10k
James Ludlam Great Yarmouth Road Runners 10k
Tony Ludlam Great Yarmouth Road Runners 10k
Samantha Lulham Rutland Running & Tri Club 10k
Bob Lyddon Runners-next-the-Sea 10k
Pieter MacKeith Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Robyn Macrae 10k
Gary Mann Norwich Road Runners 10k
Patrick Manning Lonely Goat RC 10k
Owen Marsden Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Mike Marshall North Norfolk Beach Runners 10k
David Martindale Waveney Valley AC 10k
Shawn Mason Great Yarmouth & District AC 10k
Jason Mattless Dereham Runners AC 10k
Jenny Mayne City of Norwich AC 10k
Katie McElroy 10k
Dipi McKernan 10k
Robert McKillop Lonely Goat RC 10k
Robert McPherson 10k
Lucy Mccallum Runners-next-the-Sea 10k
Cameron Messenger Wymondham AC 10k
Dee Middleton-hall Wymondham AC 10k
September Millett-Bangs 10k
John Milton Carnegie Harriers 10k
Alex Mogford Woking AC 10k
Chris Moore Norfolk Gazelles AC 10k
Susan Moore Norfolk Gazelles AC 10k
John Moore Norfolk Gazelles AC 10k
Fiona Morrison 10k
Marina Murdoch Wymondham AC 10k
Hayley Murfit Runners-next-the-Sea 10k
Philip Neave Bungay Black Dog RC 10k
Glen Nelson Target Cloud 10k
Warren Newell Lonely Goat RC 10k
James Nice City of Norwich AC 10k
Minka Nicholson 10k
Jurgens Nortje Wymondham AC 10k
Wendy Norton 10k
Suzanne Nurse North Norfolk Beach Runners 10k
James O'Callaghan Wymondham AC 10k
Cora O'Mahony Norfolk Gazelles AC 10k
Cora O'Mahony Norfolk Gazelles AC 10k
James O'Neill Ryston Runners 10k
John Osborne 10k
Eva Osborne Wymondham AC 10k
Lee Oxbury Norfolk Gazelles AC 10k
Joseph Oxtoby 10k
Sheila Oxtoby British Triathon Club 10k
Chris Palmer Runners-next-the-Sea 10k
Sally Panks 10k
Hollie Panks 10k
Louise Paterson Bure Valley Harriers 10k
Tonya Patten Poles Apart Fitness Club 10k
Samantha Peachment BUNGAY BLACK DOG 10k
Daren Peacock Brandon Fern Hoppers 10k
Faith Pearce Norfolk Gazelles AC 10k
Karl Peebles City of Norwich AC 10k
Hannah Pegg 10k
Martin Perry 10k
Andrea Peters 10k
Richard Peters Coltishall Jaguars RC 10k
Jonathan Phillips North Norfolk Beach Runners 10k
Mark Philo Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Gemma Pickering 10k
Carl Pickett 10k
Tim Pinkstone 10k
Stephen Pointer Coltishall Jaguars RC 10k
Sally Porter Bure Valley Harriers 10k
Emma Potter-campbell Dereham Runners AC 10k
Vickey Poulter 10k
Isabelle Pound Sheffield Tri Club 10k
Hugh Powell 10k
Debbie Powles Norfolk Gazelles AC 10k
Sam Prescott 10k
Amy Prescott Norwich Road Runners 10k
Jenny Pulford Aylsham Runners 10k
Clive Purbrook Newmarket Joggers 10k
Kevin Raisborough Lonely Goat RC 10k
Angela Ransome Lonely Goat RC 10k
Cameron Raven Runners-next-the-Sea 10k
Simon Ray-Jones Norfolk Gazelles AC 10k
Jo Rayner Wymondham AC 10k
Tim Redford 10k
Tracey Renshaw Wymondham AC 10k
Sarah Rhoden Wymondham AC 10k
Paul Richardson Dereham Runners & AC 10k
Lucy Ring Norwich Road Runners 10k
Amy Ring Norwich Road Runners 10k
Sarah Robertson 10k
Sinead Rogan Norfolk Gazelles AC 10k
Alastair Ross Bure Valley Harriers 10k
Kitty Rosser Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Philippa Rudd Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Ami Russell 10k
Ian Sadd Norfolk Gazelles AC 10k
Graham Sampson Bungay Black Dog RC 10k
Matt Sanders City of Norwich AC 10k
Bobbie Sauerzapf Bungay Black Dog RC 10k
Mark Saunders Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Michael Savvas Norwich Road Runners 10k
Elaine Savvas Lonely Goat RC 10k
Annie Schwick 10k
Emma Seager Wymondham AC 10k
Philip Semmence Lonely Goat RC 10k
Emma Shanks 10k
Steve Sharp 10k
Tim Shattock 10k
Guy Shearwood Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Paul Sheldrake Lingwood Leg-its 10k
Janet Shepherd Fittleworth Flyers 10k
John Shippey 10k
David Shirley 10k
Diane Silsby 10k
Anne Sinclair 10k
Peter Skivington 10k
Andy Smith Coltishall Jaguars RC 10k
Lisa Smith Great Yarmouth Road Runners 10k
David Smith Lowestoft Road Runners 10k
Daniel Smith Coltishall Jaguars RC 10k
Jamie Smith Norwich Road Runners 10k
Jennifer Smith 10k
Logan Smith City of Norwich AC 10k
Scott Smith Holme Pierrepont Running Club 10k
Paul Smithson 10k
Anna Spackman Coltishall Jaguars RC 10k
Robbie Starling Wymondham AC 10k
Gareth Stevens 10k
Amy Stevens 10k
Simon Stevens 10k
Alison Stewart Norwich Road Runners 10k
Mark Stone Great Yarmouth Road Runners 10k
Katie Story 10k
Kirsty Sturman 10k
Susan Swales Dereham Runners & AC 10k
Peter Swales Dereham Runners & AC 10k
Kareana Symonds Dereham Runners AC 10k
Sharna Tate 10k
Richard Taylor 10k
Malcolm Taylor 10k
William Taylor Framlingham Flyers 10k
Stephen Taylor Garden City Runners 10k
Andrew Thomas Great Yarmouth Road Runners 10k
Peter Thompson Norfolk Gazelles AC 10k
Andrew Thompson Ely Runners 10k
Hazel Thorn Lonely Goat RC 10k
Greg Tinder Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Lucy Tinsdale 10k
Kat Todd City of Norwich AC 10k
Jonah Tosney MC Hammers 10k
Jan Totterdale Dereham Runners AC 10k
Susannah Towning Runners-next-the-Sea 10k
Mark Townsend Norwich Road Runners 10k
Katherine Trehane Norfolk Gazelles AC 10k
Darren Tubby Coltishall Jaguars RC 10k
Andrew Tuckett St Albans Striders 10k
Malcom Tuff Ryston Runners 10k
Stephen Twyford Runners-next-the-Sea 10k
Alan Varle Waveney Valley AC 10k
Sophie Vaud Norfolk Gazelles 10k
Heather Walkden 10k
Tracy Walker Lonely goat running club 10k
Sarah Wall City of Norwich AC 10k
Benjamin Wall City of Norwich AC 10k
Mark Walpole 10k
Graham Walsh Wymondham AC 10k
Olivia Walwyn City of Norwich AC 10k
Pete Ward City of Norwich AC 10k
Laura Waters Lonely Goat RC 10k
Michael Waters 10k
Juliette Watkinson Wymondham AC 10k
Jenny Watson Runners-next-the-Sea 10k
Lisa Webb 10k
Philip Websdale Dereham Runners AC 10k
Mark Webster 10k
Caroline Welch South London Harriers 10k
Gary Wells 10k
Victoria Wells 10k
Thomas Wharton 10k
Richard White Wymondham AC 10k
Sonja White Coltishall Jaguars RC 10k
Freya Whitelock 10k
Thomas Whiting City of Norwich AC 10k
Garry Whiting Wymondham AC 10k
Kevin Whittred 10k
Melanie Widdows Lonely Goat RC 10k
Linsey Wilcox 10k
Joanna Wilcox 10k
Louise Wilkinson City of Norwich AC 10k
Michael Wilkinson Norwich Road Runners 10k
Lloyd Williams Norwich Road Runners 10k
Bryn Williams Tri-Anglia Triathlon Club 10k
Fiona Williams Great Yarmouth Road Runners 10k
Christine Williams Wymondham AC 10k
Stuart Williams Runners-next-the-Sea 10k
Kevin Willoughby Lonely Goat RC 10k
Julie Winner Wymondham AC 10k
Suzanne Winter Team Dunerunner 10k
Tracey WinterBone North Norfolk Beach Runners 10k
Colin Withers Norwich Road Runners 10k
Kate Wood 10k
Jane Wood Bungay Black Dog RC 10k
Claire Woodcroft Wymondham AC 10k
Gill Woodhouse Dereham Runners AC 10k
Libby Woodhouse Runners-next-the-Sea 10k
Paul Woodhouse Runners-next-the-Sea 10k
Karen Woods 10k
David Woods Waveney Valley AC 10k
Hayley Wright Runners-next-the-Sea 10k
Kevin Wright Wymondham AC 10k
Aaron Wright 10k
Jane Yardy Norwich Road Runners 10k