Lowestoft Scores Race

Location: Lowestoft

Website: http://www.waveneyvalley.org/races

Senior

Start time: 25/08/2019 14:30

Position Forename Surname Gender Category Club Tag Time
1 Michael Eccles M MO Bure Valley Harriers 184 00:27:06.2
2 Tyler Bilyard M MO Great Yarmouth & District AC 31 00:28:24.0
3 Robert Chenery M MO Ipswich JAFFA RC 329 00:29:01.9
4 Tom Galley M MO Lowestoft Road Runners 135 00:29:28.2
5 Dylan Neeve M M40-44 Waveney Valley AC 309 00:29:35.5
6 Aidan Banfield M MO Wymondham AC 300 00:29:49.8
7 Scott Williams M MO Stowmarket Striders RC 158 00:29:54.1
8 Chris Mower M M40-44 Saint Edmund Pacers 348 00:29:58.5
9 Steven Carruthers M M50-54 Rock Estate Runners and Riders 226 00:30:00.0
10 Martin Horlock M M45-49 Norwich Road Runners 298 00:30:09.1
11 Simon Cook M M40-44 Lowestoft Road Runners 124 00:30:25.0
12 Nick Hammond M M45-49 Framlingham Flyers 145 00:31:05.0
13 Rory French M M40-44 Rock Estate Runners and Riders 266 00:31:05.0
14 Benjamin Simon M MO 216 00:31:05.0
15 Billy Girling M MO Team Dunerunner 111 00:31:16.6
16 Martin Reeve M MO Rock Estate Runners and Riders 96 00:31:32.8
17 Jamie Besford M MO Birds Eye 192 00:31:38.6
18 Ian Bray M MO Norwich Road Runners 344 00:31:45.0
19 Mick Glynn M M50-54 129 00:31:47.6
20 Mark Garrett M M55-59 Norwich Road Runners 232 00:31:52.0
21 Oliver Jones M MO Norfolk Gazelles RC 265 00:31:56.3
22 Martin Farr M MO Lowestoft Road Runners 123 00:32:08.6
23 Daniel Gardiner M M45-49 Bungay Black Dog RC 24 00:32:34.8
24 Phil Whiting M M45-49 Norfolk Gazelles RC 189 00:32:37.3
25 Darren Honour M M50-54 Team Dunerunner 262 00:32:38.8
26 Bernard Mukuya M M40-44 Great Yarmouth & District AC 286 00:33:05.3
27 Ross Kozyrko M MO 134 00:33:14.3
28 James Lambert M M40-44 Coltishall Jaguars RC 260 00:33:17.0
29 Calum Turner M MO Rutland Running & Tri Club 177 00:33:26.0
30 Robin Mackenzie M M55-59 Framlingham Flyers 319 00:33:31.6
31 Krzysztof Baj M MO 18 00:33:42.6
32 Nicola Lambert-John F FO Coltishall Jaguars RC 261 00:33:55.0
33 Richard Rhodes M M55-59 Bungay Black Dog RC 90 00:34:11.0
34 Ian Harrison M M40-44 83 00:34:18.6
35 Dan Johnstone M MO Waveney Valley AC 143 00:34:22.9
36 Glenn Fletcher M MO Waveney Valley AC 12 00:34:27.8
37 Nathan Capps-Jenner M MO Birds Eye 39 00:34:29.9
38 Jonathan Meadows M M40-44 Lowestoft Road Runners 188 00:34:35.4
39 Scotty Bruce M MO Lowestoft Road Runners 9 00:34:49.6
40 Paul Wright M M45-49 Waveney Valley AC 243 00:34:50.6
41 Lee Jones M MO 98 00:34:56.4
42 Howard Beasley M M55-59 Saint Edmund Pacers 160 00:35:00.4
43 Richard Daws M MO Lowestoft Road Runners 325 00:35:01.9
44 Michael Hollidge M MO 287 00:35:06.2
45 Olivia Harrod F FO Waveney Valley AC 114 00:35:13.9
46 Mark Stone M M45-49 Great Yarmouth Road Runners 151 00:35:17.4
47 Darren Newman M M40-44 264 00:35:18.6
48 Matthew Fiske M MO 245 00:35:18.9
49 Neil Walpole M M45-49 Norwich Road Runners 334 00:35:29.6
50 Keith Walpole M M45-49 Norwich Road Runners 233 00:35:29.6
51 Will Crome M MO East Point Academy 62 00:35:34.4
52 Mike Allum M MO 351 00:35:34.5
53 Steve Bird M M50-54 Tri-Anglia TC 289 00:35:39.6
54 Barry Stratford M MO Ampthill and flitwick flyers 251 00:35:45.6
55 Sam Johnson M MO 353 00:35:52.0
56 Katie King F FO Saint Edmund Pacers 56 00:35:53.6
57 Robin Jones M M60-64 Waveney Valley AC 110 00:36:03.4
58 Harley Peek M MO Trawler Boys 11 00:36:06.1
59 Nick Copeman M MO 332 00:36:07.4
60 Alan Diaper M M40-44 Great Yarmouth Road Runners 165 00:36:09.6
61 Terry Hubbard M M45-49 Great Yarmouth Road Runners 304 00:36:12.9
62 David Neeve M MO Bungay Black Dog RC 256 00:36:28.0
63 Stuart Halsey M MO 27 00:36:33.9
64 Luke Garrigan M MO 196 00:36:38.6
65 Daniel Paris M MO Lowestoft Road Runners 291 00:36:39.9
66 Steve Barrett M M55-59 38 00:36:40.7
67 Zoe Chase F F40-44 Waveney Valley AC 310 00:36:41.0
68 Stefan Boakes M M40-44 200 00:36:52.9
69 Joshua Woolnough M MO 156 00:36:59.6
70 Merv Lock M M50-54 Waveney Valley AC 107 00:37:04.3
71 James Carass M MO Great Yarmouth & District AC 109 00:37:05.9
72 Mark Hurren M MO Beccles and Bungay Harriers 350 00:37:06.9
73 Louise Paterson F F40-44 Bure Valley Harriers 249 00:37:08.4
74 Liam Brown M MO Beccles and Bungay Harriers 349 00:37:08.6
75 Amy Vallis F FO 170 00:37:10.9
76 Tim Tickner M M40-44 Birstall Running Club 71 00:37:12.4
77 Chris Chorley M M55-59 Bungay Black Dog RC 214 00:37:17.0
78 Jon Comyn M MO Waveney Valley AC 270 00:37:23.6
79 Wayne Freeman M M60-64 82 00:37:24.9
80 Gary Pillar M M50-54 Great Yarmouth Road Runners 218 00:37:27.3
81 Simon Howard M M40-44 141 00:37:33.4
82 David Mower M M65-69 Waveney Valley AC 215 00:37:35.3
83 Katy Dickinson F FO 120 00:37:36.6
84 John Shaddock M M55-59 84 00:37:39.4
85 Josh Barnard M MO Waveney Valley AC 342 00:37:44.0
86 Karle Howard M M45-49 Lowestoft Road Runners 335 00:37:45.6
87 Robert Milner M M40-44 Waveney Valley AC 305 00:37:59.0
88 Jessica Hall F FO Waveney Valley AC 136 00:37:59.1
89 Aaron Smart M MO Lowestoft Road Runners 80 00:37:59.4
90 Daniel Critoph M MO Waveney Valley AC 312 00:38:02.6
91 Joe Tyson M MO 157 00:38:05.9
92 Mark Philo M M50-54 Tri-Anglia TC 22 00:38:11.3
93 John Gil M M45-49 26 00:38:11.5
94 Samuel Bogan M MO 49 00:38:14.6
95 Alan Bendell M M40-44 77 00:38:15.9
96 Mark Heaney M M60-64 205 00:38:16.4
97 Matt Armes M M40-44 172 00:38:18.5
98 Harrison Page M MO Lowestoft Road Runners 321 00:38:21.0
99 Ian Hawkes M M55-59 Waveney Valley AC 246 00:38:23.4
100 Kenneth Tovell M M45-49 Framlingham Flyers 46 00:38:25.6
101 Darryl Coulter M M45-49 Nene Valley Harriers 23 00:38:27.3
102 Matthew Reynolds M MO Lowestoft Road Runners 44 00:38:44.9
103 Verity Blyth F FO 116 00:38:47.9
104 John Wortley M MO 302 00:38:50.0
105 Jake Church M MO The Saxons 347 00:38:51.6
106 Dane Sayer M MO Beccles Triathlon Club 95 00:38:52.6
107 Chris Burt M MO Trawler Boys 92 00:38:56.9
108 Matthew Wicks M MO 308 00:38:57.7
109 Harvey Goodfellow M MO 274 00:39:06.4
110 Mike Bretton M M55-59 Waveney Valley AC 52 00:39:08.4
111 Kyle Church M MO Saxmundham Sports Running & Fitness Club 55 00:39:10.9
112 Philip Ayers M M50-54 Lowestoft Road Runners 100 00:39:11.0
113 Thomas Gladwin M MO 68 00:39:12.0
114 Andrew Ayers M M45-49 Waveney Valley AC 336 00:39:14.9
115 Luke Paterson M MO Bure Valley Harriers 250 00:39:15.0
116 Gareth Davies M MO Great Yarmouth Road Runners 208 00:39:20.6
117 Nigel Ayers M M55-59 223 00:39:22.4
118 Rebecca Langford F F40-44 Waveney Valley AC 181 00:39:23.4
119 Rick Greene M M45-49 5 00:39:24.6
120 Lee Watkins M MO 341 00:39:27.0
121 Jon Wetherell M M45-49 Birds Eye 199 00:39:29.0
122 James White M MO 121 00:39:30.4
123 Marie Watson F F40-44 235 00:39:32.4
124 Jasmin Honour F FO Team Dunerunner 263 00:39:32.6
125 Lauren Finch F FO Waveney Valley AC 42 00:39:33.6
126 Michael White M MO Beccles and Bungay Harriers 59 00:39:38.6
127 Andrew Devereux M MO 106 00:39:39.6
128 Jordan Gooch M MO Waveney Valley AC 137 00:39:39.9
129 Jonathan Wedon M MO Waveney Valley AC 36 00:39:44.9
130 Florence Ashdown F FO Lowestoft Road Runners 60 00:39:46.6
131 Simon Skinner M M45-49 Beccles and Bungay Harriers 58 00:39:47.6
132 Chris Martin M MO 317 00:39:49.6
133 Marc Hummersone M M45-49 255 00:39:51.4
134 Lisa Riley F F50-54 Lowestoft Road Runners 217 00:40:01.6
135 Leo Stead M M40-44 Waveney Valley AC 269 00:40:06.9
136 Michelle Hewitt F FO Framlingham Flyers 79 00:40:07.2
137 Glenn Doy M M60-64 252 00:40:11.6
138 Alison Ayers F F50-54 222 00:40:13.0
139 Jo Bisset-Smith F F45-49 Lowestoft Road Runners 236 00:40:14.6
140 Chris Peck M MO Waveney Valley AC 57 00:40:24.4
141 Sonny Neeve M MO Waveney Valley AC 201 00:40:27.0
142 James Crisp M MO Lowestoft Road Runners 271 00:40:37.0
143 Mark Ollett M M45-49 Team Dunerunner 284 00:40:39.6
144 Mark Smith M M50-54 Lowestoft Road Runners 268 00:40:43.0
145 Sarah Harris F FO Lonely Goats RC 117 00:40:54.4
146 Tom Moore M MO Waveney Valley AC 25 00:40:54.5
147 Tom Valentine M MO 248 00:40:59.6
148 Simon Sparkes M M45-49 Bungay Black Dog RC 257 00:41:12.0
149 Maria Gillings F F50-54 City of Norwich AC 149 00:41:12.9
150 Colin Foreman M M50-54 3 00:41:20.0
151 Christian Allen M MO 35 00:41:23.6
152 Matthew Smith M MO 227 00:41:28.4
153 Kerry Saunders F F40-44 213 00:41:29.9
154 Stuart Dewell M M55-59 Lowestoft Road Runners 275 00:41:33.0
155 Oliver Clifford M MO 211 00:41:44.8
156 Jody Donaldson F F50-54 Bungay Black Dog RC 303 00:41:49.8
157 Kim Balls M MO 294 00:41:53.9
158 Martin Harvey M M45-49 Great Yarmouth Road Runners 231 00:41:55.6
159 Jennifer Blyth F F60-64 212 00:42:03.3
160 Simon Marjoram M M45-49 UKRunChat Running Club 13 00:42:08.6
161 Peter Edmunds M M70+ 37 00:42:22.8
162 Louise Harrod F F50-54 Waveney Valley AC 113 00:42:28.0
163 Sandra Mayhew F F55-59 Stowmarket Striders RC 338 00:42:33.9
164 Daisy Bayliss F FO 230 00:42:35.0
165 Eva Hall F FO 190 00:42:35.1
166 Cheryl Goymer F F55-59 Beccles Triathlon Club 193 00:42:37.6
167 Anthony Maclean M M45-49 Framlingham Flyers 238 00:42:45.0
168 Adrian Slattery M M40-44 279 00:42:48.0
169 Jed Saunders M MO 327 00:42:51.8
170 Alex Kleyn M MO 202 00:42:56.3
171 Claire Scrivener F FO 132 00:43:04.4
172 Clive Purbrook M M60-64 Newmarket Joggers 345 00:43:08.3
173 Jonathan Campion M MO Lonely Goats RC 301 00:43:14.0
174 Joanne Watkins F FO 340 00:43:17.0
175 Dave Catchpole M M40-44 Waveney Valley AC 119 00:43:20.6
176 Eddie Smith M M40-44 Waveney Valley AC 155 00:43:24.0
177 Ben Watson M MO 234 00:43:25.3
178 Kerry Buckley M M45-49 Felixstowe Road Runners 89 00:43:28.8
179 Hayley Donnelly F F45-49 267 00:43:44.0
180 Victoria Laughland F F50-54 131 00:43:51.6
181 Sarah Jay F F50-54 Bure Valley Harriers 175 00:43:54.8
182 Gareth Bradbury M M40-44 Waveney Valley AC 159 00:43:56.3
183 Nick Goodge M M45-49 Bungay Black Dog RC 78 00:44:05.0
184 Chris Dye M M50-54 86 00:44:15.3
185 Bobbie Sauerzapf F F60-64 Bungay Black Dog RC 118 00:44:17.8
186 Angela Brinkley F F55-59 Stowmarket Striders RC 148 00:44:28.8
187 Sherralyn Carlton F F50-54 40 00:44:46.8
188 Michelle Leach F FO Great Yarmouth Road Runners 150 00:44:51.3
189 Lisa Wilson F FO 32 00:44:51.8
190 Sharon Chatfield F FO Lowestoft Road Runners 85 00:45:09.3
191 Oliver Strowlger M MO 195 00:45:09.3
192 Mark Spackman M M45-49 Waveney Valley AC 339 00:45:16.3
193 Nathan Carr M MO Birds Eye 66 00:45:21.6
194 Neil Thomas M M50-54 224 00:45:24.4
195 Paul Peek M M55-59 Waveney Valley AC 102 00:45:25.0
196 Elizabeth Hall F FO 73 00:45:30.8
197 Antony Carr M M50-54 Birds Eye 225 00:45:31.1
198 Patrick Mccabe M M60-64 127 00:45:31.6
199 Jessie Hall F FO 191 00:45:33.8
200 Paul Saunders M M45-49 Tri-Anglia TC 315 00:45:40.3
201 Patrick Larke M M60-64 Tri-Anglia TC 75 00:45:43.6
202 John Munday M M55-59 313 00:45:48.8
203 Andy Read M M45-49 179 00:45:49.3
204 Kevin Boldy M M50-54 Great Yarmouth Road Runners 296 00:45:51.8
205 Jo Fisk F F45-49 Beccles Triathlon Club 45 00:45:52.6
206 Will Munday M MO 314 00:45:54.8
207 Michele Alexander F FO Team Dunerunner 8 00:46:05.9
208 Patrick Wilford M MO Saxmundham Sports Running & Fitness Club 63 00:46:09.3
209 Rachel Ollett F F45-49 Team Dunerunner 283 00:46:15.7
210 Gary Smith M M50-54 Waveney Valley AC 210 00:46:25.3
211 Joe Cruse M M40-44 10 00:46:29.0
212 Debbie Secret F F55-59 Lowestoft Road Runners 167 00:46:31.6
213 David Martindale M M60-64 Waveney Valley AC 254 00:46:43.2
214 Kate Wakefield F FO Team Dunerunner 237 00:46:55.0
215 Vladimir Laptikhovsky M M55-59 209 00:46:59.6
216 Lisa Wilson F F45-49 Waveney Valley AC 203 00:47:01.6
217 Elaine Stone F F60-64 Great Yarmouth Road Runners 221 00:47:01.8
218 Ian Stringer M M50-54 Waveney Valley AC 306 00:47:04.6
219 Maggie Godfrey F F50-54 Waveney Valley AC 29 00:47:06.6
220 Paul Harrod M M55-59 Waveney Valley AC 15 00:47:06.9
221 David Varndell M M60-64 99 00:47:18.6
222 Alan Richardson M M70+ 105 00:47:20.0
223 Jonathan Price M M65-69 Sudbury Joggers 43 00:47:20.8
224 Tracey Campbell F FO Great Yarmouth Road Runners 103 00:47:26.8
225 Rachel Acamon-Carbonelli F F40-44 Great Yarmouth Road Runners 198 00:47:33.0
226 Troy Allen M MO 171 00:47:39.8
227 Helen Atkinson F F40-44 115 00:47:48.8
228 Stephanie Hoyle F F50-54 Godric CC 295 00:47:58.2
229 John Hamill M M50-54 288 00:47:58.6
230 Justine Ambrose F F40-44 241 00:48:02.8
231 Bianca Burman F FO Sudbury Joggers 242 00:48:05.8
232 Malcolm Howard M M50-54 Waveney Valley AC 4 00:48:18.2
233 Susan Heaney F F55-59 204 00:48:23.2
234 Sarah Withington F F45-49 Lonely Goats RC 6 00:48:25.5
235 Rosemary Plant F FO Waveney Valley AC 64 00:48:36.2
236 David Nichols M MO Lonely Goats RC 7 00:48:37.8
237 Lee Roth M M50-54 Waveney Valley AC 166 00:48:39.8
238 Alison Cooper F F60-64 Waveney Valley AC 326 00:48:41.8
239 David Doddington M M60-64 Waveney Valley AC 1 00:48:42.8
240 Emma Ferreira F F40-44 128 00:49:00.8
241 Louise Batchelor F FO Waveney Valley AC 108 00:49:04.6
242 Peter Lang M M50-54 Waveney Valley AC 16 00:49:04.6
243 Carolyn Martindale F F55-59 Waveney Valley AC 253 00:49:12.0
244 Debbie Foster F F40-44 Waveney Valley AC 30 00:49:14.2
245 Jonathan Strowlger M M40-44 194 00:49:18.8
246 James Clements M MO 104 00:49:28.6
247 Mary Jones F F60-64 Waveney Valley AC 17 00:49:46.0
248 Gary Jones M M65-69 Waveney Valley AC 307 00:50:18.8
249 Suzy Grant F F45-49 Lowestoft Road Runners 91 00:50:23.5
250 Zac Boyce M MO 247 00:50:26.0
251 Rebecca Palmer F FO Lowestoft Road Runners 67 00:50:28.2
252 Alice Kirk F FO Bungay Black Dog RC 33 00:50:52.5
253 Stuart Young M M50-54 Bungay Black Dog RC 220 00:50:53.2
254 Gillian Howes F F45-49 Waveney Valley AC 2 00:51:04.0
255 Michelle Smith F F40-44 Waveney Valley AC 343 00:51:04.4
256 Stephen Swallow M M45-49 Great Yarmouth Road Runners 125 00:51:16.5
257 Tony Ludlan M M50-54 Great Yarmouth Road Runners 138 00:51:51.8
258 Ian Bundey M M50-54 293 00:51:56.5
259 Derek Potter M M55-59 Lonely Goats RC 54 00:52:05.2
260 Sue Cattermole F F55-59 139 00:52:10.5
261 Rochine Symonds F F50-54 Great Yarmouth Road Runners 146 00:52:20.8
262 Lisa Saunders F FO Waveney Valley AC 322 00:53:37.5
263 Teresa Fallon F F45-49 97 00:53:45.0
264 Keelan Smith M MO Saxmundham Sports Running & Fitness Club 168 00:53:45.8
265 Jayne Cook F F55-59 178 00:54:00.5
266 Jayne Pitcher F F65-69 280 00:54:18.0
267 Zoe King Maasaad F FO Waveney Valley AC 51 00:54:33.5
268 Tara Carroll F F50-54 Waveney Valley AC 320 00:54:41.2
269 Nicholas Carter M M70+ 88 00:54:54.0
270 Angie Ayers F F40-44 Waveney Valley AC 147 00:55:11.5
271 Philip Neave M M70+ Bungay Black Dog RC 292 00:55:13.8
272 Martyn Dunsdon M M40-44 74 00:55:17.6
273 James Clarke M MO Lowestoft Road Runners 169 00:55:20.8
274 Darryl Ainslie M M40-44 Lowestoft Road Runners 318 00:55:53.0
275 Charlotte Gilkes F F40-44 316 00:56:11.8
276 Rachael Finch F F50-54 Waveney Valley AC 330 00:56:34.5
277 Darren Adams M M50-54 Great Yarmouth Road Runners 328 00:56:45.3
278 Linzi Clarke F F45-49 Great Yarmouth Road Runners 185 00:56:47.1
279 Eirrin Thompson M M50-54 Team Dunerunner 323 00:56:47.8
280 Ian Freel M M60-64 Great Yarmouth Road Runners 186 00:56:47.9
281 Lucy Johnston F FO Vegan Runners 93 00:56:48.1
282 Sean Newbury M M45-49 Great Yarmouth Road Runners 187 00:56:48.2
283 Joe Woodley M M40-44 Norwich Road Runners 144 00:56:58.1
284 Evie Scarborough-Taylor F FO 94 00:57:20.9
285 Larissa Smith F FO Bungay Black Dog RC 278 00:57:29.5
286 Carole Varndell F F55-59 282 00:57:30.7
287 Nikki Dowling F F55-59 281 00:57:33.5
288 Susan Potter F F60-64 Bungay Black Dog RC 290 00:57:34.5
289 Sarah Sparkes F F45-49 Bungay Black Dog RC 258 00:57:34.7
290 Lisa Smith F F45-49 Lowestoft Road Runners 180 00:57:47.1
291 Anita Betts F F65-69 Great Yarmouth Road Runners 273 00:57:50.0
292 Sharon Lakey F F40-44 Norwich Road Runners 126 00:57:59.7
293 Sarah Etherton-Nicoll F F45-49 101 00:58:07.1
294 Karen Prime F F50-54 70 00:58:39.0
295 Alison Barnard F F45-49 Waveney Valley AC 154 00:58:41.0
296 Theresa Jones F F55-59 Waveney Valley AC 14 00:58:53.7
297 Phillip Laurier M M70+ Lowestoft Road Runners 333 00:59:09.0
298 Jo Pinkney F F40-44 Great Yarmouth Road Runners 337 01:00:01.7
299 Lisa Alborough F F45-49 Lonely Goats RC 153 01:01:03.9
300 Lorraine Woolner F F55-59 Waveney Valley AC 81 01:01:25.7
301 Wendy Larke F F50-54 Tri-Anglia TC 76 01:02:23.7
302 Sarah James F F40-44 Waveney Valley AC 20 01:02:45.9
303 Tracey Haylock F F50-54 Bungay Black Dog RC 197 01:14:58.2

Junior

Start time: 25/08/2019 14:35

Position Forename Surname Gender Category Club Tag Time
1 Daniel Harrison M M13-15 Great Yarmouth & District AC 65 00:08:03.5
2 Aaron Roberts M M13-15 Great Yarmouth & District AC 259 00:08:12.0
3 Ben Thompson M M13-15 Great Yarmouth & District AC 21 00:08:22.5
4 Thomas Spurgeon M M13-15 Waveney Valley AC 173 00:08:26.5
5 William Browne M M13-15 Waveney Valley AC 207 00:08:29.0
6 Lewis Barnes M M9-12 Waveney Valley AC 324 00:08:29.4
7 George Browne M M13-15 Waveney Valley AC 206 00:08:37.2
8 Fraser Graham M M13-15 28 00:08:46.5
9 Oscar Chong M M9-12 Waveney Valley AC 164 00:08:51.0
10 Bruce Yang M M13-15 346 00:08:51.8
11 James McAllen M M9-12 Waveney Valley AC 161 00:08:54.0
12 Josh Smith M M9-12 Waveney Valley AC 162 00:08:54.4
13 Billy Eccles M M9-12 Bure Valley Harriers 183 00:09:02.2
14 Thomas Whiting M M13-15 City of Norwich AC 87 00:09:03.8
15 Ruben Xuereb M M9-12 City of Norwich AC 152 00:09:09.0
16 Allyna Mukuya F F9-12 Great Yarmouth & District AC 285 00:09:10.8
17 Edith Avowlanu F F9-12 City of Norwich AC 219 00:09:14.0
18 Theo Chong M M9-12 Waveney Valley AC 163 00:09:20.2
19 Jamie Bretton M M13-15 53 00:09:27.0
20 Faye Nottage F F9-12 Great Yarmouth & District AC 140 00:09:27.4
21 Cameron Wedon M M9-12 Waveney Valley AC 133 00:09:35.2
22 Brooke Oram F F13-15 Great Yarmouth & District AC 48 00:09:55.8
23 Isabella Williams F F13-15 City of Norwich AC 19 00:09:57.4
24 Ana Colbridge F F9-12 Waveney Valley AC 142 00:10:06.0
25 Cohen Copeman M M9-12 Waveney Valley AC 331 00:10:11.2
26 Taya Hugo F F9-12 Waveney Valley AC 277 00:10:14.4
27 Gabriel Fellas M M9-12 Waveney Valley AC 69 00:10:19.0
28 Oriana Hugo F F13-15 Waveney Valley AC 276 00:10:38.2
29 Henry Reynolds M M9-12 Waveney Valley AC 240 00:10:39.8
30 Ben O'Keefe M M13-15 Team Dunerunner 130 00:10:40.4
31 Lilymae Coote F F9-12 Great Yarmouth & District AC 122 00:10:44.0
32 Etienne Fellas F F9-12 Waveney Valley AC 174 00:10:50.0
33 Ella Newman F F13-15 Waveney Valley AC 176 00:10:52.4
34 Eva Eccles F F9-12 Tri-Anglia TC 182 00:10:54.2
35 Cruz Harewood M M9-12 Waveney Valley AC 239 00:10:56.2
36 Louie Wright M M13-15 Waveney Valley AC 244 00:11:11.7
37 Rhys Howard M M9-12 228 00:11:17.2
38 Lyla Cole F F9-12 Great Yarmouth & District AC 311 00:11:42.4
39 Belle Watkins F F9-12 Norwich Road Runners 50 00:11:53.2
40 Lani Woollsey F F9-12 City of Norwich AC 297 00:11:58.2
41 Charlie Mudd M M9-12 Waveney Valley AC 352 00:11:58.7
42 Jake Robinson M M9-12 Waveney Valley AC 299 00:11:59.0
43 Alfie Caplin M M9-12 Waveney Valley AC 34 00:12:17.0
44 Leo Spooner M M13-15 41 00:12:32.0
45 Eva Townshend F F9-12 Coltishall Jaguars RC 61 00:12:41.5
46 Kiera Howard F F9-12 229 00:13:42.4
47 Bailey Dootson M M9-12 Waveney Valley AC 47 00:15:40.2
48 Jessica Womack F F13-15 112 00:15:55.7
49 Harry Glanfield M M9-12 272 00:18:36.4