10k

Start time: 30/06/2019 10:30

Position Forename Surname Gender Category Club Tag Gun Time Chip Time
1 Aaron Scott M M20-34 Helpston Harriers AC 330 00:32:36.0 00:32:35.9
2 John Herbert M M45-49 Helpston Harriers AC 325 00:33:26.4 00:33:26.2
3 David Hudson M M35-39 BRJ Run & Tri 518 00:33:53.8 00:33:53.5
4 John Uff M M35-39 BRJ Run & Tri 580 00:34:23.6 00:34:22.6
5 Michael Moore M M45-49 Helpston Harriers AC 530 00:34:50.6 00:34:50.2
6 Alan Oliver M M20-34 Sleaford Striders AC 306 00:35:02.0 00:35:01.9
7 Callum Bowen-Jones M MJ Dereham Runners AC 549 00:35:28.3 00:35:27.3
8 Kirk Brawn M M40-44 Peterborough AC 412 00:35:36.6 00:35:35.3
9 Ty Farrer M M45-49 Huntingdonshire AC 236 00:35:45.3 00:35:43.8
10 Mark Popple M M20-34 Peterborough AC 483 00:36:08.9 00:36:08.4
11 Scott Meadows M M45-49 Bushfield Joggers 378 00:36:31.3 00:36:30.0
12 Charles Wartnaby M M45-49 Cambridge & Coleridge AC 476 00:37:11.0 00:37:10.0
13 James Orrell M MJ BRJ Run & Tri 240 00:37:52.8 00:37:52.0
14 Andrew Brett M M35-39 Peterborough AC 200 00:38:16.8 00:38:15.3
15 Craig Bowen-Jones M M45-49 Dereham Runners AC 548 00:38:24.3 00:38:23.3
16 Nathan Popple M M20-34 Peterborough AC 233 00:38:42.3 00:38:40.5
17 Daniel Snipe M M35-39 Yaxley Runners & Joggers 426 00:38:56.8 00:38:56.6
18 Ryan Anderson M M20-34 Peterborough AC 359 00:39:32.6 00:39:30.8
19 Jay Belham M M20-34 Nene Valley Harriers 600 00:39:50.6 00:39:49.0
20 Philippa Taylor F F50-54 Helpston Harriers AC 202 00:39:53.8 00:39:51.8
21 Darren Stokes M M35-39 607 00:39:56.5 00:39:52.3
22 Andy Cole M M50-54 March AC 524 00:40:08.3 00:40:04.8
23 Steven Church M M45-49 Huntingdonshire AC 540 00:40:23.8 00:40:21.8
24 Scott Lloyd M M40-44 PACTRAC 270 00:40:47.0 00:40:45.2
25 Paul Loosley M M40-44 BRJ Run & Tri 516 00:40:55.3 00:40:54.1
26 Richard Hill M M40-44 Ely Runners 484 00:40:58.0 00:40:55.9
27 Richard Suswain M M45-49 379 00:41:01.8 00:41:00.0
28 Toni Alcaraz F F45-49 March AC 224 00:41:11.0 00:41:06.5
29 Andrew Wool M M45-49 March AC 420 00:41:16.3 00:41:12.1
30 Keelan Duffy M MJ BRJ Run & Tri 533 00:41:32.5 00:41:30.7
31 Shelley Duffy F F40-44 BRJ Run & Tri 532 00:41:34.8 00:41:33.4
32 Sebastian Darnell M MJ Huntingdonshire AC 440 00:41:37.0 00:41:35.2
33 Derek Darnell M M55-59 Huntingdonshire AC 208 00:41:54.3 00:41:51.9
34 James Fisher M M40-44 Ely Runners 481 00:41:58.8 00:41:57.6
35 Paul Mitton M M45-49 BRJ Run & Tri 437 00:42:00.3 00:41:56.5
36 Shane Hunt M M60-64 Huntingdonshire AC 451 00:42:07.5 00:42:02.7
37 Wayne Bradley M M45-49 Eye Community Runners 528 00:42:09.4 00:42:07.6
38 George Munford M M45-49 Ramsey Road Runners 331 00:42:17.3 00:42:13.2
39 Tom Skidmore M M20-34 388 00:42:21.5 00:42:09.7
40 Sarah Caskey F FO Peterborough AC 598 00:42:22.8 00:42:18.0
41 Justin Elvidge M M45-49 March AC 446 00:42:28.0 00:42:26.3
42 Lindsay Lister F F50-54 Nene Valley Harriers 425 00:42:28.8 00:42:25.0
43 Richard Coles M M35-39 Peterborough AC 572 00:42:42.5 00:42:40.6
44 Phil Neacy M M40-44 Thorney Running Club 500 00:42:52.8 00:42:51.0
45 Nigel Seale M M55-59 Fenland Running Club 472 00:42:58.3 00:42:54.7
46 Marcela Gracova F F35-39 362 00:43:06.0 00:43:00.7
47 Stuart Hathaway M M45-49 BRJ Run & Tri 205 00:43:09.3 00:43:01.2
48 Jack Jackson M MJ Nene Valley Harriers 320 00:43:09.5 00:43:08.5
49 Boris Mayger M M50-54 439 00:43:12.4 00:43:04.1
50 Carl Ellingham M M35-39 605 00:43:19.0 00:43:07.7
51 Stuart Laud M M45-49 Huntingdonshire AC 574 00:43:34.0 00:43:31.5
52 Daniella Hart F FO Peterborough AC 269 00:43:36.0 00:43:31.2
53 Tim Fitches M M35-39 396 00:43:36.5 00:43:33.7
54 James Gilbert M M35-39 318 00:43:39.8 00:43:36.2
55 Arseniy Suvorov M MJ Huntingdonshire AC 212 00:43:50.5 00:43:49.0
56 Nick Wilkins M M45-49 Eye Community Runners 431 00:43:53.5 00:43:50.7
57 Simon Parkes M M35-39 Nene Valley Harriers 571 00:44:01.8 00:43:55.5
58 Matthew Faupel M M50-54 Vegan Runners 579 00:44:10.0 00:44:06.9
59 Paul Gibson M M45-49 386 00:44:12.8 00:44:02.7
60 Matthew Mason M M50-54 Ely Runners 595 00:44:19.0 00:44:17.0
61 David Yu M M40-44 The Stragglers RC 585 00:44:20.8 00:44:18.8
62 Ian Stokes M M35-39 479 00:44:37.8 00:44:33.2
63 Pete Newham M M45-49 BRJ Run & Tri 329 00:44:53.5 00:44:50.3
64 Andy Savage M M55-59 Yaxley Runners & Joggers 219 00:45:14.7 00:45:11.2
65 Marc Joyce M M35-39 Eye Community Runners 327 00:45:15.7 00:45:12.2
66 Barry Smith M M50-54 Ryston Runners AC 531 00:45:24.2 07:21:42.9
67 Caroline King F F45-49 Huntingdonshire AC 356 00:45:29.2 00:45:22.8
68 Andy Hay M M20-34 390 00:45:38.5 00:45:32.2
69 Paul Parkin M M55-59 Nene Valley Harriers 427 00:45:47.2 00:45:42.9
70 Martin Randall M M35-39 502 00:45:50.0 00:45:46.4
71 Rowan Murray M MJ Ramsey Road Runners 211 00:45:51.5 00:45:46.9
72 Louise Alexander F F40-44 Yaxley Runners & Joggers 577 00:45:58.5 00:45:54.2
73 Steve Bennington M M50-54 Fenland Running Club 486 00:45:58.7 00:45:55.2
74 Thomas Payne M M20-34 498 00:46:02.5 00:45:43.2
75 Barry Graves M M60-64 Ely Runners 449 00:46:07.7 00:46:04.7
76 Collins Stephen M M45-49 Team Bex 430 00:46:26.0 00:46:14.8
77 Keith Stanley M M60-64 Eye Community Runners 218 00:46:36.2 00:46:30.2
78 Darren Jackson M M40-44 Eye Community Runners 319 00:46:44.0 00:46:38.0
79 Ben Stephens M M20-34 364 00:46:56.0 00:46:53.7
80 Gary Clifford M M50-54 Fenland Running Club 247 00:46:59.0 00:46:51.0
81 Robert Ebbage M M20-34 374 00:47:05.7 00:46:59.7
82 Ryan Bullard M MJ Ramsey Road Runners 262 00:47:08.2 00:47:05.0
83 Lee Nicholls M M40-44 552 00:47:12.0 00:47:06.0
84 Derek Smith M M55-59 Werrington Joggers 280 00:47:32.1 00:47:20.8
85 Alex Mitton M MJ BRJ Run & Tri 333 00:47:38.1 00:47:34.6
86 Teilo Pearce M M35-39 March AC 257 00:47:39.0 00:47:32.7
87 Tom Graves M M35-39 575 00:47:40.0 00:47:36.9
88 Jonathan Murphy M M45-49 421 00:47:44.1 00:47:29.2
89 Travis Anderson M M20-34 Sawtry Walk to Run 463 00:47:46.0 00:47:25.4
90 Daniel Doud M M40-44 303 00:47:49.5 00:47:42.5
91 Andy Molloy M M35-39 Crossland Running 259 00:47:49.7 00:47:44.4
92 Del Fergusson M M50-54 405 00:47:53.7 00:47:36.9
93 Hanna Brickell F FO BRJ Run & Tri 380 00:48:04.7 00:47:58.9
94 Matt Hickman M M45-49 245 00:48:05.8 00:47:49.3
95 Warren Harrison M M45-49 Cherwell Runners and Joggers 553 00:48:06.0 00:48:04.7
96 Kelly Maddy F F40-44 Thorney Running Club 317 00:48:07.1 00:47:58.8
97 Richard Stone M M50-54 Ramsey Road Runners 535 00:48:15.5 00:48:09.4
98 Philip Housden M M65-69 Biggleswade AC 550 00:48:18.5 00:48:13.7
99 Caroline Archer F FO Huntingdonshire AC 466 00:48:24.1 00:48:16.5
100 Anthony Batson M M50-54 366 00:48:31.0 00:48:19.7
101 Adrian Olik M M40-44 Bushfield Joggers 525 00:48:33.0 00:48:23.1
102 Steve Jenkins M M50-54 394 00:48:38.0 00:48:26.6
103 Tony Kirby-Cook M M50-54 Ely Runners 409 00:48:44.0 00:48:36.6
104 Mat George M M20-34 360 00:48:45.0 00:48:35.9
105 Mark Evans M M45-49 Yaxley Runners & Joggers 273 00:48:50.5 00:48:43.6
106 Anthony Charters M M50-54 St Neots Riverside Runners 610 00:48:53.1 00:48:43.2
107 Richard Davies M M45-49 Am activ 207 00:49:01.3 00:48:49.0
108 Christina Cowles F FO Huntingdonshire AC 285 00:49:06.4 00:48:59.2
109 Laura Walker F FO Sawtry Walk to Run 448 00:49:08.7 00:48:58.4
110 Andrew Taylor M M45-49 Newmarket Joggers 375 00:49:10.5 00:48:59.1
111 Brad Day M M20-34 454 00:49:13.4 00:49:03.1
112 Ruth Foster F F55-59 BRJ Run & Tri 591 00:49:17.4 00:48:58.4
113 Alison Dunphy F F45-49 Eye Community Runners 246 00:49:23.9 00:49:17.6
114 Mike Wright M M50-54 Eye Community Runners 228 00:49:24.5 00:49:18.9
115 Wendy Perkins F F35-39 Peterborough AC 534 00:49:24.5 00:49:18.7
116 Ian Wilson M M45-49 BRJ Run and Tri 603 00:49:29.4 00:49:17.9
117 Colin Glen M M55-59 FETCH Everyone (FERC) 253 00:49:34.1 00:49:28.6
118 Richard Orrell M M55-59 BRJ Run & Tri 239 00:49:35.4 00:49:30.1
119 Derek Wood M M40-44 Ely Triathlon Club 604 00:49:37.9 00:49:28.6
120 John Gilligan M M45-49 Stamford Striders 393 00:49:44.1 00:49:36.1
121 Pete Lunt M M40-44 Fenland Running Club 232 00:49:47.4 00:49:38.6
122 Christopher Turner M M40-44 391 00:49:54.7 00:49:29.6
123 Andy Barber M M50-54 Ely Runners 547 00:49:59.4 00:49:51.8
124 Laurent Davesne M M50-54 413 00:50:02.7 00:49:47.4
125 Marianne Taylforth F F35-39 416 00:50:05.4 00:49:55.9
126 Andy Cowling M M60-64 Thorney Running Club 213 00:50:18.7 00:50:11.1
127 Peter Ridley M M70+ Eye Community Runners 424 00:50:23.4 00:50:12.1
128 Aaron Petts M M40-44 Three Counties Running Club 438 00:50:25.4 00:50:16.1
129 Alice Edwards F F45-49 BRJ Run & Tri 423 00:50:32.9 00:50:27.1
130 Tony Foster M M60-64 BRJ Run & Tri 590 00:50:37.9 00:50:18.1
131 Mike Bull M M70+ 544 00:50:41.7 00:50:31.6
132 Ivan Zaykov M M45-49 521 00:50:48.1 00:50:32.9
133 Alan Condon M M35-39 Bushfield Joggers 368 00:50:58.4 00:50:36.6
134 Will George M M20-34 276 00:51:02.9 00:50:36.9
135 Chris Grant M M60-64 222 00:51:10.4 00:50:58.9
136 Dean Morgan M M45-49 583 00:51:10.9 00:50:46.9
137 Ryan Sogrowiczuk M M35-39 542 00:51:15.7 00:50:51.9
138 Sarah Noble F F40-44 453 00:51:20.7 00:51:08.5
139 Andy Bainbridge M M35-39 522 00:51:22.4 00:51:12.4
140 Peter Moir M M35-39 Team Bex 274 00:51:25.4 00:50:59.3
141 Adam Knaggs M M40-44 Team Bex 201 00:51:43.1 00:51:30.9
142 Jane Roberts F F50-54 BRJ Run & Tri 252 00:51:45.9 00:51:36.3
143 Evonne Hazzard F F45-49 278 00:51:45.9 00:51:39.0
144 Oli Jenkins M M20-34 271 00:51:51.4 00:51:40.1
145 Eddie Brand M MJ BRJ Run & Tri 282 00:51:53.7 00:51:44.1
146 Mark Green M M55-59 471 00:51:54.1 00:51:28.4
147 Laura Webb F F40-44 March AC 321 00:51:55.4 00:51:26.6
148 Paul Jackson M M50-54 381 00:51:56.1 00:51:36.6
149 Vicki Drake F F40-44 Three Counties Running Club 586 00:52:10.7 00:51:35.1
150 Simon Baker M M45-49 512 00:52:10.9 00:52:01.7
151 Steve Abey M M45-49 609 00:52:12.9 00:51:58.1
152 Peter German M M65-69 Huntingdonshire AC 458 00:52:16.9 00:52:06.0
153 Steve Starr M M50-54 March AC 311 00:52:18.9 00:52:10.5
154 Laura Garlick F F35-39 601 00:52:22.4 00:52:08.6
155 Terry Fone M M70+ Eye Community Runners 582 00:52:36.7 00:52:26.1
156 Emma Rigby F F40-44 St Neots Riverside Runners 594 00:52:38.7 00:52:15.6
157 Travis Lee M M35-39 358 00:52:40.7 00:52:30.7
158 Mike Blackledge M M45-49 TNFC 519 00:52:40.9 00:52:29.6
159 Gordon Pennington M M45-49 Werrington Joggers 470 00:52:41.9 00:52:30.6
160 Graham Bloomfield M M35-39 Cambridge Triathlon Club 546 00:52:58.9 00:52:51.9
161 Abigail Jeeves F F35-39 March AC 506 00:53:00.4 00:52:51.1
162 Louise Markham F F35-39 Team Bex 272 00:53:02.0 00:52:38.9
163 Jennie Tillott F FO 341 00:53:04.0 00:52:55.10
164 Andrew Kendal M M50-54 Stamford Striders 387 00:53:19.6 00:53:12.1
165 William Brown M M60-64 570 00:53:24.0 00:53:18.3
166 Richard Townsend M M20-34 489 00:53:29.9 00:53:08.9
167 Elizabeth Whittaker F F60-64 Bushfield Joggers 367 00:53:33.0 00:53:09.6
168 Mark Bristowe M M40-44 Team Bex 567 00:53:34.9 00:53:24.9
169 Pauline Stocker F F55-59 Huntingdonshire AC 432 00:53:39.3 00:53:28.3
170 Mike Graham M M60-64 353 00:53:48.9 00:53:21.3
171 Gary Monk M M40-44 612 00:53:54.0 00:53:38.7
172 Lesley Harwood F F55-59 Yaxley Runners & Joggers 557 00:53:57.5 00:53:40.7
173 Amelia Darnell F FJ Huntingdonshire AC 336 00:54:12.6 00:54:03.1
174 Christopher Lowery M M45-49 495 00:54:17.0 00:54:09.0
175 Deirdre Fee F F55-59 Werrington Joggers 434 00:54:18.7 00:54:12.5
176 Ben Bowen M M20-34 492 00:54:20.2 00:53:52.7
177 Helen Timmins F FO Team Bex 581 00:54:20.4 00:54:09.1
178 Jessica Ingram F FJ Eye Community Runners 308 00:54:25.0 00:54:09.3
179 Robert Wade M M35-39 225 00:54:25.9 00:54:20.8
180 Ian Bridges M M55-59 576 00:54:45.6 00:54:39.8
181 Claire Drake F F45-49 606 00:54:49.9 00:54:35.1
182 Claire Edwards F F40-44 383 00:54:54.6 00:54:32.3
183 Trevor Lindsay M M50-54 Ramsey Road Runners 256 00:54:56.9 00:54:34.3
184 Kay Riley F F40-44 Thorney Running Club 411 00:54:57.9 00:54:45.6
185 Katy Bird F FO 397 00:55:01.4 00:54:35.6
186 Kate Hughes F FO St Neots Riverside Runners 373 00:55:07.9 00:54:52.3
187 Catherine Hunt F F45-49 Werrington Joggers 226 00:55:09.9 00:54:51.1
188 Graham Webb M M45-49 203 00:55:10.4 00:54:45.1
189 Mark Brand M MJ 283 00:55:11.9 00:54:53.8
190 Baker Kaye F F35-39 511 00:55:12.4 00:55:02.8
191 Tracy Moore F F45-49 Thorney Running Club 314 00:55:13.8 00:54:55.0
192 Ian Harper M M35-39 392 00:55:15.4 00:54:48.6
193 Alex Stevenson M M20-34 266 00:55:15.6 00:54:48.8
194 Bec Richardson F F35-39 515 00:55:15.9 00:55:06.6
195 Jude Newham F F50-54 BRJ Run & Tri 328 00:55:18.4 00:54:59.3
196 Adrian Searle M M45-49 Fenland Running Club 428 00:55:25.6 00:55:18.8
197 Ian Sullivan M M45-49 309 00:55:34.6 00:55:13.6
198 Nikki Higgins F F50-54 220 00:55:38.4 00:55:24.5
199 Sasha Suvorov F F40-44 Huntingdonshire AC 450 00:55:40.0 00:55:18.3
200 Les Henson M M60-64 Eye Community Runners 406 00:55:43.9 00:55:28.1
201 Tom Brand M M50-54 BRJ Run & Tri 281 00:55:45.0 00:55:27.1
202 John Airey M M50-54 Eye Community Runners 346 00:55:50.0 00:55:19.0
203 Ellena Olik F FJ Bushfield Joggers 526 00:55:50.0 00:55:40.3
204 Dawn Ball F F35-39 Three Counties Running Club 334 00:55:57.4 00:55:43.6
205 Jeff Beever M M60-64 Bushfield Joggers 229 00:56:06.9 00:55:43.9
206 Jackie Gooch F F55-59 Coltishall Jaguars RC 340 00:56:07.0 00:55:42.6
207 Jo Butlin F F40-44 507 00:56:08.4 00:55:42.8
208 Malcolm Hunt M M60-64 March AC 217 00:56:12.4 00:55:38.3
209 Debbie Rankin F F40-44 Red Lodge Runners 493 00:56:15.4 00:56:04.0
210 Mike Gullis M M60-64 BRJ Run & Tri 538 00:56:18.6 00:56:08.6
211 Claire Hurst F F35-39 Team Bex 254 00:56:20.6 00:55:57.5
212 Kirsty Sewell F F45-49 251 00:56:25.4 00:55:56.6
213 Ian Fleming M M65-69 Ramsey Road Runners 316 00:56:47.9 00:56:27.1
214 Teresa Rodrigues F F45-49 Three Counties Running Club 587 00:56:50.3 00:56:01.1
215 Claire Smith F F35-39 Bodymode Running Club 568 00:56:51.8 00:56:31.0
216 Joanna Smith F F40-44 473 00:56:55.3 00:56:42.1
217 Victoria Olik F F40-44 Bushfield Joggers 527 00:57:10.0 00:56:45.8
218 Jac Richards F F50-54 Fenland Running Club 260 00:57:13.6 00:56:59.1
219 Darren Lydon M M45-49 Team Bex 206 00:57:21.3 00:56:56.3
220 Simon Taylor M M40-44 312 00:57:25.8 00:57:07.5
221 Jeni Megginson F F45-49 BRJ Run & Tri 279 00:57:43.5 00:57:32.7
222 Scott Feveyear M M40-44 445 00:57:44.4 00:57:27.5
223 Bruce McNish M M50-54 588 00:57:45.0 00:57:24.3
224 Rosalind Innes F F40-44 BRJ Run & Tri 371 00:57:45.9 00:57:25.3
225 Gwen Graves F F55-59 Ely Runners 539 00:57:49.3 00:57:27.8
226 Katie Hewitt F F40-44 503 00:57:59.0 00:57:45.3
227 Russ Hewitt M M40-44 St Neots Riverside Runners 504 00:57:59.3 00:57:45.0
228 Natalie Szulc F FO Bodymode Running Club 357 00:58:00.6 00:57:45.5
229 Lee Bracey M M20-34 545 00:58:03.3 00:57:46.5
230 Linda Walker F F50-54 Sawtry Walk to Run 536 00:58:08.8 00:57:50.5
231 Kay Gibson F F50-54 Peterborough AC 322 00:58:09.6 00:57:57.5
232 Ian Davies M M65-69 Thorney Running Club 310 00:58:13.3 00:57:57.3
233 Gary Norman M M55-59 569 00:58:15.8 00:58:02.2
234 Donna Egerton F F45-49 Bodymode Running Club 541 00:58:16.8 00:58:01.0
235 Ralph Weldon M M20-34 275 00:58:22.3 00:58:19.8
236 Julian Huckle M M55-59 Werrington Joggers 584 00:58:23.3 00:58:16.0
237 Sasha Oliver F FO Sleaford Striders AC 307 00:58:28.6 00:58:15.3
238 Carla Mayo F F40-44 514 00:58:42.6 00:58:24.5
239 Jacqueline Moore F F55-59 BRJ Run & Tri 477 00:58:46.6 00:58:29.3
240 Michael Radbourne M M50-54 435 00:58:48.6 00:58:12.5
241 Stuart Ellington M M50-54 237 00:58:52.0 00:58:19.0
242 Lynn Marshall F F45-49 578 00:59:05.0 00:58:57.3
243 Gaelle Bryant F F45-49 March AC 335 00:59:06.0 00:58:39.5
244 John Eales M M50-54 Northampton Road Runners 242 00:59:07.6 00:58:52.1
245 Diana Bass F F35-39 Team Bex 510 00:59:11.3 00:58:43.5
246 Rachael Nichols F F35-39 Fenland Running Club 261 00:59:18.3 00:58:50.5
247 Claire Newman F FO 376 00:59:26.0 00:58:59.0
248 Richard Stevens M M40-44 BRJ Run & Tri 469 00:59:27.3 00:59:09.8
249 Kate Ruddock F F45-49 BRJ Run & Tri 485 00:59:27.6 00:59:11.4
250 Jane Green F F40-44 227 00:59:39.6 00:59:13.5
251 Gemma Barber F F35-39 Bodymode Running Club 313 00:59:40.0 00:59:14.0
252 Andy Budd M M45-49 487 00:59:43.8 00:59:35.3
253 Jonathan Canham M M35-39 Lonely Goats RC 264 00:59:55.8 00:59:18.5
254 Vincent Wilson M M50-54 Team Bex 408 00:59:56.6 00:59:39.8
255 Elise Rigby F F40-44 231 00:59:57.9 00:59:26.9
256 Zoƫ Gourley F F40-44 Three Counties Running Club 244 00:59:58.3 00:59:43.5
257 Norman Smith M M60-64 Road Runners Club 268 01:00:03.6 00:59:47.7
258 John Thomas M M70+ Corby AC 267 01:00:03.8 01:00:00.3
259 Nigel Keepin M M50-54 263 01:00:03.9 00:59:36.1
260 Michelle Williamson F F35-39 564 01:00:05.3 00:59:34.9
261 Andrea Demarney F F50-54 Team Bex 560 01:00:05.3 00:59:38.3
262 Ewa Mleczek F F40-44 444 01:00:08.0 00:59:38.3
263 Tommy Goddard M M35-39 337 01:00:08.3 00:59:39.3
264 Megan Randall F F35-39 Thorney Running Club 315 01:00:13.8 00:59:51.0
265 Daniel Bass M M35-39 Team Bex 509 01:00:33.3 00:59:58.8
266 Louise Nicholls F F45-49 551 01:00:33.8 01:00:02.4
267 Laura Mead F F35-39 Eye Community Runners 389 01:00:38.8 01:00:07.8
268 Debbie Peters F F50-54 Thorney Running Club 592 01:00:39.6 01:00:17.3
269 Jon Adams M M20-34 561 01:00:49.0 01:00:38.0
270 Hilary McConville F F65+ Hunts AC 508 01:00:55.8 01:00:45.0
271 Jenny Bryant F F60-64 Bushfield Joggers 230 01:01:03.1 01:00:39.8
272 Stephen Ng M M40-44 499 01:01:03.8 01:00:38.9
273 Sarah Perkin F F50-54 559 01:01:03.8 01:00:43.8
274 Amy Hales F F35-39 462 01:01:11.7 01:00:40.5
275 Elizabeth Priestley F F40-44 543 01:01:16.0 01:00:42.2
276 Adam Blake M M50-54 Yaxley Runners & Joggers 460 01:01:17.0 01:01:00.3
277 Tracey Dickerson F F50-54 March AC 339 01:01:19.6 01:00:57.3
278 Annika Welman F FO Sawtry Walk to Run 556 01:01:21.3 01:01:03.0
279 Karen Freeman F F50-54 Yaxley Runners & Joggers 347 01:01:22.8 01:01:01.3
280 Hannah Abblitt F F40-44 Team Bex 418 01:01:29.3 01:01:00.8
281 Charlie Bream F FO 214 01:01:33.6 01:01:12.8
282 Jill Marrs F F40-44 343 01:01:33.6 01:01:12.8
283 Claire Haggart F F55-59 Ely Runners 234 01:01:36.6 01:01:13.8
284 Abbie Starling F FO 491 01:02:02.1 01:01:35.7
285 Jamie Bowen M M20-34 Team Bex 490 01:02:02.1 01:01:34.6
286 Emma Laws F FO 372 01:02:02.6 01:01:33.1
287 Ausra Bajorinaite F FO 354 01:02:03.0 01:01:55.3
288 Katie Ellson F FO Bodymode Running Club 305 01:02:08.0 01:01:52.5
289 Leanne Niven F FO 443 01:02:32.0 01:02:11.6
290 Debbie Fisher F F40-44 Ely Runners 365 01:02:34.0 01:02:11.0
291 Danielle Randall F FO Eye Community Runners 501 01:02:47.0 01:02:16.2
292 Vanessa Saberton-Smith F F45-49 Bodymode Running Club 562 01:02:50.6 01:02:35.0
293 Rachel Hartop F FO Vegan Runners 250 01:02:52.8 01:02:27.8
294 Ruth Mitchell F F50-54 447 01:02:54.0 01:02:18.0
295 Bernadette Fitzharris F F45-49 Eye Community Runners 459 01:02:54.8 01:02:24.2
296 Andy Newton M M45-49 480 01:03:02.3 01:02:33.8
297 Daniel Hudd M M20-34 355 01:03:17.3 01:03:09.5
298 Ali Taylor F F35-39 Lonely Goats RC 456 01:03:47.1 01:03:20.4
299 Rebekah Lyles F FO Team Bex 402 01:03:48.0 01:03:20.5
300 Hayley Lawrence F F45-49 Team Bex 401 01:03:48.1 01:03:19.6
301 Emma Wiles F F45-49 Werrington Joggers 352 01:03:48.8 01:03:24.2
302 Karen Leonard F F55-59 433 01:03:51.8 01:03:38.8
303 Eric Jeyes M M60-64 Werrington Joggers 404 01:03:52.8 01:03:05.7
304 Lucie Williams F FO 223 01:04:01.5 01:03:51.5
305 Scott Bywater M M35-39 March AC 398 01:04:02.3 01:03:43.7
306 Helen Smithson F F40-44 338 01:04:03.5 01:03:46.7
307 Philip Berridge M M65-69 Thorney Running Club 529 01:04:11.8 01:04:02.0
308 Philippa Peck F FO 221 01:04:32.6 01:04:09.1
309 David Watts M M60-64 March AC 467 01:04:35.0 01:04:01.0
310 Fiona Cameron F F40-44 351 01:04:57.8 01:04:40.2
311 Samantha Francis F F40-44 Vegan Runners 494 01:05:03.5 01:04:38.5
312 Helen Bowen F F45-49 Mateswhorun 474 01:05:05.5 01:04:33.6
313 Vasily Suvorov M M45-49 Huntingdonshire AC 342 01:05:07.5 01:04:44.3
314 Sue Bailey F F60-64 243 01:05:08.5 01:04:46.5
315 Karen Glen F F50-54 497 01:05:15.0 01:04:53.3
316 Vicky Burke F F40-44 Hunts AC 300 01:05:15.5 01:05:02.5
317 Frances Smith F F40-44 361 01:05:16.3 01:05:02.7
318 Sonia Kendal F F40-44 Stamford Striders 596 01:05:28.0 01:05:12.7
319 Elizabeth Driver-edgar F F35-39 St Neots Riverside Runners 475 01:05:37.8 01:05:07.7
320 Charlotte Wright F FO 349 01:05:43.0 01:05:14.0
321 Paul Brewer M M45-49 302 01:05:50.5 01:05:18.8
322 David Parkes M M65-69 482 01:05:54.3 01:05:26.7
323 Ellie Garlick F F35-39 Lonely Goats RC 602 01:06:05.9 01:05:37.3
324 Barry Lane M M40-44 Thorney Running Club 478 01:06:15.8 01:05:59.0
325 Tracey Bousfield F F50-54 BRJ Run & Tri 589 01:06:17.5 01:05:47.8
326 Tracey Weight F F40-44 235 01:06:41.0 01:06:14.5
327 Joanna Goude F FO 363 01:06:41.5 01:06:15.7
328 Leanne Taylor F FO 258 01:06:43.3 01:06:21.7
329 Alan Gray M M65-69 Stamford Striders 370 01:06:44.8 01:06:30.0
330 Katina Harding F F50-54 Mateswhorun 488 01:06:44.8 01:06:12.9
331 Roxane Day F FO 216 01:06:48.0 01:06:25.9
332 Wendy Day F F55-59 215 01:06:48.5 01:06:25.3
333 Jacqui Harris F F55-59 384 01:07:03.8 01:06:42.0
334 Gemma Collins F F45-49 Team Bex 429 01:07:19.8 01:06:49.7
335 Giada Cristiano F FO Bushfield Joggers 284 01:07:29.0 01:07:16.2
336 Claire Dawson F F50-54 Team Bex 496 01:07:32.0 01:07:02.0
337 Ashlie Day F FO 419 01:07:57.8 01:07:40.7
338 Alan Ahern M M45-49 520 01:07:58.0 01:07:39.4
339 Debbie Murphy F F50-54 St Neots Riverside Runners 563 01:08:16.0 01:07:46.0
340 Joanna Willmott F F45-49 597 01:08:30.3 01:07:58.1
341 Emily Rivers F FO 345 01:08:39.3 01:08:15.2
342 Sarah Rippon F F50-54 Fenland Running Club 323 01:08:41.5 01:08:07.5
343 Natalie Collison F FO The White Tiger Warriors 395 01:08:43.3 01:08:29.7
344 Sarah Freeman F F40-44 304 01:08:50.0 01:08:43.8
345 Wendy Freeman F F40-44 Yaxley Runners & Joggers 403 01:08:50.3 01:08:44.2
346 Esther Goodwin F F40-44 Thorney Running Club 513 01:09:09.3 01:08:47.0
347 Juliet Ellington F F50-54 238 01:09:18.0 01:08:47.4
348 Kenneth Drummond M M50-54 Sawtry Walk to Run 441 01:09:28.1 01:09:02.2
349 Trudy Payne F F45-49 White Tiger Fitness Club 255 01:09:28.7 01:09:00.9
350 Simon Rees M M50-54 Team Bex 249 01:09:39.6 01:09:11.1
351 Sally Rees F F45-49 Team Bex 248 01:09:40.0 01:09:12.2
352 Sharon Charles F F40-44 464 01:09:40.8 01:09:15.2
353 Kelly Elmore F F40-44 422 01:09:51.8 01:09:33.2
354 Debra Watts F F60-64 March AC 558 01:10:00.5 01:09:26.9
355 David Radford M M60-64 Sawtry Walk to Run 348 01:10:28.0 01:09:55.4
356 Colin Lloyd M M50-54 Redwell Runners 555 01:10:31.8 01:09:57.0
357 Sue Pawson F F55-59 Redwell Runners 554 01:10:32.0 01:09:57.8
358 Natalie Parnham F FO 265 01:10:36.5 01:09:58.7
359 Gilly Anderson F F35-39 Fenland Running Club 415 01:10:43.2 01:10:10.2
360 Sarah Frogley F FO 599 01:10:51.5 01:10:13.7
361 Louise Knaggs F F45-49 Team Bex 324 01:11:13.7 01:10:43.9
362 Tina Morris F F50-54 410 01:11:13.8 01:10:44.8
363 Petra Otto F F65+ British Airways AC 414 01:11:19.5 01:10:57.2
364 Sharon Stancer F F45-49 Werrington Joggers 344 01:11:24.0 01:10:52.6
365 Vanessa Marsden F F35-39 Werrington Joggers 455 01:11:27.2 01:10:55.8
366 Tammy Bell F F45-49 Thorney Running Club 210 01:11:38.5 01:11:13.1
367 Sarah Marshall F F40-44 Thorney Running Club 209 01:11:44.2 01:11:18.8
368 Rosemary Walton F F55-59 382 01:11:44.5 01:11:30.7
369 Tristan Hobbs M M45-49 The White Tiger Warriors 369 01:11:44.5 01:11:30.2
370 Sarah Whalley F F45-49 Team Bex 407 01:12:05.5 01:11:45.9
371 Jayney Marsland F F45-49 Team Bex 523 01:12:06.0 01:11:45.8
372 Shelley Myles-Gardiner F F40-44 Team Bex 505 01:12:10.5 01:11:49.9
373 Jo Loosley F F35-39 517 01:12:28.3 01:12:10.8
374 Kathryn Middlehurst F F35-39 BRJ Run & Tri 417 01:12:28.7 01:12:10.1
375 Karen Fuller F F35-39 St Neots Riverside Runners 566 01:12:40.0 01:12:10.0
376 Kathryn Nethercott F F45-49 565 01:12:41.7 01:12:11.2
377 Carol Lloyd F F60-64 537 01:12:47.7 01:12:26.2
378 Kyrie Carter F FO Team Bex 436 01:12:52.9 01:12:28.1
379 Heidi Dorrington F F35-39 Team Bex 204 01:12:53.0 01:12:28.2
380 Angela King F F55-59 Team Bex 400 01:12:54.2 01:12:31.2
381 Angela Nyamarebvu F F40-44 Team Bex 461 01:13:16.0 01:12:51.4
382 Andrea Crellin F F45-49 385 01:14:12.1 01:13:42.9
383 Ann Thomas F F45-49 452 01:14:18.0 01:13:58.1
384 Reachel Kenny F F50-54 Sawtry Walk to Run 326 01:14:46.0 01:14:31.7
385 Michael Lyles M M40-44 Team Bex 301 01:14:50.5 01:14:22.4
386 John MacRae M M50-54 573 01:15:07.4 01:14:34.6
387 Donna Rankin F F45-49 Lonely Goats RC 377 01:15:08.0 01:14:56.2
388 Emma Stevens F F45-49 BRJ Run & Tri 468 01:15:38.1 01:15:08.5
389 Claire Eales F F45-49 241 01:16:06.5 01:15:50.7
390 Nona Bowkis F F50-54 Sawtry Walk to Run 442 01:22:05.4 01:21:34.9
391 Sarah Emms F F45-49 Team Bex 332 01:22:28.9 01:21:59.9
392 Archie Gormley M M70+ 457 01:22:29.7 01:21:56.6
393 Jim Saberton M M50-54 611 01:23:46.1 01:23:09.1
394 Andria Laws F F60-64 593 01:25:12.9 01:24:42.6
395 Sean Hoey M M20-34 399 01:31:14.0 01:30:34.4